האתר של איציק

ברוכים הבאים לאתר שלי!!! שמי כמובן הוא איציק ואני מתכנת כבר מעל עשרים שנה. במהלך עבודתי יצא לי להתעסק בפיתוחים שונים ומגוונים, ובינהם: מערכות דיוור במייל, סמס, פרסום, אפליקציות, מכירות, רשתות חברתיות, תעופה, משלוחים, מגזינים, אתרים, דפי נחיתה ומשחקים מסוגים שונים , החל מפאזלים, לומדות, וכלה במשחקי אקשן ואסטרטגיה.

אני בעיקר מומחה בפיתוח מערכות גדולות וממשקי API ב-PHP, ובתחום המשחקים אני מפתח WebGL ו- C# ב-Unity, ובנוסף יש לי ניסיון רב בפיתוח סביבות Javascript מורכבות. באתר הזה אני ארחיב קצת לגבי הנושאים המעניינים והמעסיקים אותי בתקופה האחרונה, והם:

מציאות מדומה

מציאות מדומה

בשנים האחרונות התחלתי להכין משחקים ולומדות ב-VR (מציאות מדומה), אני עובד בעיקר עם מכשירי אוקלוס קווסט ואוקולוס ריפט. זהו תחום שמתפתח בקצב מהיר ומאומץ למטרות שונות, החל מבניית משחקים, ועד יישומים להדרכות עובדים, מצגות, וטיפולים שונים.

כנסו לראות דברים מעניינים...

צאט בוט

צאט בוט

כבר כמה שנים טובות שאני מתעסק בפיתוח של צאט בוטים למטרות שונות, לאחרונה השקתי בשיתוף עם חברת אינפוריו מערכת לבניית צאט בוט בסגנון של 'עשה זאת בעצמך'. שימוש בצאט בוט הוא כלי מצויין להשיג מידע מלקוחות בדרך מהנה יותר ולא להפיל עליהם טפסים ארוכים למילוי. כמו כן, זה פתרון מושלם לחסכון בעלויות של אנשי תמיכה ועזרה.

למידע נוסף, דוגמאות והתנסות חינם

משחקים

משחקים

במהלך השנים הכנתי משחקים שונים ובינהם: משחקוני הכנסת (משחק ישראלי הומוריסטי בעברית), משחק לוחמה אסטרטגי מבוסס תורות, משחק זיכרון חביב ולא שגרתי, משחק הרפתקאות בעולם קסום ומצוייר הפרוס לאורך עשרות שלבים של משחקיות מיוחדת ומקורית. ועוד ועוד

בואו תראו איזה משחקים הכנתי

אגב, אני מחפש שותפים למיזמים ופרוייקטים גדולים. טכנולוגיה היא הצד החזק שלי ואני מספק את מה שצריך עבור כל נושא הפיתוח, החל מהשלב הראשון של ההבנה והאיפיון ועד לשלב של התכנות והמוצר המוגמר.

הצד שאני פחות חזק בו הוא כל נושא קידום, פרסום ושיווק המיזם. ואני מחפש מישהו שאוכל לחבור אליו לביצוע פרוייקטים משותפים. אני מאוד אוהב לפתח משחקים, אך פתוח גם לשיתופי פעולה בתחומים אחרים הקשורים בווב ואפליקציות.